Москітні сітки

Москітна сітка пластикова внутрішнього кріплення

Ціна: від 300 грн.

Москітна сітка
Колір білий.
Матеріал профіля: пластик.

Москітна сітка алюмінієва внутрішнього кріплення

Ціна: від 400 грн.

Москітна сітка АНВІС внутрішнього кріплення із алюмінієвого профілю повністю готова для встановлення.
Кольори: білий, коричневий, антрацит.
Матеріал: алюміній.

Москітна сітка алюмінієва зовнішня

Ціна: від 390 грн.

Москітна сітка зовнішнього кріплення “на кишенях” повністю укомплектована і готова для монтажу.
Комплектація: сітка на алюмінієвій рамі, кріплення.
Кольори: коричневий, білий.

Москітна сітка для дверей біла

Ціна: від 800 грн.

Дверна москітна сітка з петлями та клямкою або магнітами (на вибір клієнта) для дверей.
Профіль: алюмінієвий.
Колір білий.

Москітна сітка для дверей коричнева

Ціна: від 850 грн.

Дверна москітна сітка з петлями та клямкою або магнітами (на вибір клієнта) для дверей.
Профіль: алюмінієвий.
Колір коричневий.

Ролетна москітна сітка

Ціна: від 900 грн.

Ролетна москітна сітка повністю укомплектована та готова до встановлення.
Комплектація: сітка, ролетний механізм, напрямні, щітки.
Кольори: білий, коричневий, фарбування по RAL.

Москітна сітка пліссе

Ціна від 4500 грн.

Москітна сітка пліссе повністю укомплектована та готова до встановлення.
Максимальний розмір готового виробу: ширина 3600 мм Х висота 3000 мм.
Використовується лише італійська фурнітура BlockFly.
Кольори: білий, коричневий, фарбування по RAL.

Купити москітні сітки у Києві – вибираємо правильно

Москітні сітки так давно увійшли в наш повсякденний побут, що ми й самі вже не уявляємо, як раніше без них обходилися, це не дуже дорогий і дуже поширений товар і при виборі потрібно визначитися який тип підійде саме під Ваш віконний отвір.
В інтернеті дуже багато пропозицій купити москітні сітки за найвигіднішими цінами, віконні компанії пропонують покупку з установкою по всіх районах Києва та Київської області, складається враження, що купівля та встановлення москітних сіток – це складний процес, в якому не обійтися без спеціаліста. Але це не зовсім так.

Купити москітні сітки – модифікація та характеристики

Звичайно для вибору правильного варіанту краще запросити спеціаліста, який порадить що краще і виконає виміри, але можна це зробити і самому

Москітні сітки бувають рамкові, ролетні та пліссе.

  • Рамкова москітна сітка – москітка, натягнута на раму із пластикового або металевого профілю. Рамкові москітні сітки найпоширеніший тип москіток, завдяки невисокій вартості та простоті експлуатації. Рамкові москітні сітки бувають жорсткої фіксації та відкриваються на петлях.
  • Ролетна москітна сітка – москітка з ролетним механізмом, на зразок тканинних ролет із пружинним механізмом. Ролетна москітна сітка зручна у використанні – її не потрібно знімати і встановлювати в разі потреби, достатньо один раз встановити, а закриття та відкриття виконується за допомогою ролетного механізму без зайвих зусиль, крім того, ролетні москітні сітки не вимагають додаткового місця для зберігання.
  • Москітна сітка пліссе – антимоскітна сітка, що складається гармошкою. Завдяки спеціальним напрямним, москітна сітка пліссе дозволяє закривати значні по ширині отвори, де використання інших типів москіток буде утруднено.

Визначивши, яка конструкція москітної сітки найбільше підходить під ваші завдання, ви легко можете вибрати та купити москітні сітки, що повністю відповідають вашим вимогам.

Купити москітні сітки – варіанти використання

Найчастіше москітні сітки служать захистом від комах, але крім цього вони захистять від попадання сміття та недопалків у багатоквартирних будинках. Останнє дуже актуальне, оскільки частота випадків спалаху від покинутого недопалка сусідом велика, як у Києві, так і в інших населених пунктах України.
Так само москітні сітки чудово пропускають повітря, тому спокійно можна залишити домашніх вихованців з відкритими вікнами не боячись, що в спеку їхнє самопочуття погіршиться або полетить улюблений папуга. Якщо ваша веранда, балкон, вікно або альтанка ще не захищені – залишилося зробити лише правильний вибір і купити сітки.
Ми пропонуємо для Києва та області москітні сітки всіх типів, а наші майстри, у разі потреби, допоможуть встановити куплену конструкцію. Для мешканців інших регіонів України ми пропонуємо москітні сітки зі зручною формою оплати та доставкою.
Зв’яжіться з нами і ми із задоволенням відповімо на всі Ваші запитання, також Ви можете викликати нашого спеціаліста у зручний для Вас час!

ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ